9
Kjo video i ka bërë shumë njerëz që i kanë shikuar momentet e dhimbshme të prishin fytyrat e tyre, megjithatë ky fakt nuk u ka bërë fare përshtypje këtyre kinezëve. Por një gjë është e sigurt se penisët e tyre janë më të fortë se guri

Së pari ata filluan të godasin organet e tyre gjenitale me grushte, për të kaluar më vonë në shkopinj të drurit, me të cilët godisnin me gjithë forcën penisin e tyre.

Për ti komplikuar edhe më shumë gjërat, ata kishin ndërtuar një pajisje të drurit të mbushur me tulla e cila ishte mbi 15 kilogram e rëndë, të cilën në fund e lëshonin me forcë në drejtim të organeve të penisit të tyre.

Një gjë është e sigurt, ata sillen sikur nuk kanë ndjerë fare dhimbje, por shtrohet pyetja a është e vërtetë?

7
Lionel Messi e Javier Mascherano janë rikthyer në stërvitje me Barcelonën, një javë para kohës.
Lionel Messi e Javier Mascherano janë më të interesuar të punojë, se sa të pushojnë.
Sulmuesi dhe mesfushori i Barcelonës janë rikthyer befasisht në stërvitje, një javë para kohës. Ata kishin leje nga trajneri Luis Enrique për t’i zgjatur pushimet pas angazhimeve në Copa America.
Por, dyshja është kthyer sot duke iu bashkuar ekipit.

6
Inter ka vendosur të largojë mbrojtësin e krahut, Danilo D’Ambrosio.
Mbrojtësi i krahut Danilo D’Ambrosio do të largohet nga Inter.
Sipas mediave italiane, ai nuk do të jetë pjesë e ekipit në sezonin e ardhshëm.
“Sport Mediaset” raporton se D’Ambrosio nuk pritet të ftohet nga trajneri Roberto Mancini për ndeshjen e së dielës kundër Galatasarayt, pasi është njoftuar se duhet të largohet nga klubi.

4
Erasmo Vidal, babai i mesfushorit të ri të Bayern Munichut, Arturo Vidal është arrestuar nga policia nën posedim të kokainës.
Erasmo Vidal, babai i mesfushorit të ri të Bayern Munichut, Arturo Vidal është arrestuar nga policia nën posedim të drogës.
Erasmo u ndal nga policia derisa në posedim kishte një sasi të kokainës, raportojnë mediat kiliane.
Andaj, ai u desh ta përcillte prezantimin e birit të tij tek kampioni i Bundesligës nga një dhomë e mbajtjes.

3
Mesfushori i Borussia Dortmundit, Ilkay Gundogan ka befasuar duke injoruar interesimin nga Barcelona. Ai thotë se mund ta vazhdojë sërish kontratën me klubin nga Bundesliga.
Ilkay Gundogan ka injoruar interesimin nga Barcelona duke sugjeruar se mund të mbetet në Borussia Dortmund për një kohë të gjatë.
Reprezentuesi gjerman vazhdoi kontratën me klubin nga Bundesliga deri më 2017.
Por, ai ka pranuar se mund të mbetet në Dortmund edhe përtej saj.
“Jam duke hyrë në vitin e pestë në Dortmund dhe ndihem shumë mirë këtu”, deklaroi ai për “Sport Bild”.
“Mund ta shoh veten duke mbetur në Dortmund për një kohë të gjatë. Ne duhet të presim dhe të shohim se si zhvillohen gjërat”, theksoi Gundogan.

2
Manchester United nuk do ta rikthejë Cristiano Ronaldon. Kjo për shkak se Real Madrid i ka njoftuar se reprezentuesi portugez kushton 115 milionë euro
Manchester United është tërhequr nga interesimi për transferimin e yllit të Real Madridit, Cristiano Ronaldo.
Kjo për shkak se “Los Blancos” i kanë njoftuar se reprezentuesi portugez kushton 115 milionë euro, ka bërë të ditur tabloidi britanik “The Sun”.
Por, Ronaldo së fundmi është përmendur edhe si objektiv i Paris Saint-Germain.


1
Zlatan Ibrahimovic i shënoi ndër këmbë portierit të Manchester Unitedit, David De Gea në fitoren e Paris Saint-Germain me rezultat 2:0.
Zlatan Ibrahimovic realizoi një gol në fitoren e Paris Saint-Germain ndaj Manchester United me rezultat 2:0.
Në fakt, sulmuesi suedez i shënoi ndër këmbë portierit të Manchester Unitedit, David De Gea.


000000
Carlos Tevez ka realizuar golin e tij të parë për Boca Juniors, pas rikthimit në klubin argjentinas.
Carlos Tevez e ka gjetur golin e shumëpritur me Boca Juniors, pas rikthimit në klubin argjentinas nga Juventus, gjatë këtij afati kalimtar të verës.
“Apache” ka shënuar golin e parë me Bocan pas 11 vjetësh.
Ai realizoi nga goditja e lirë, për fitoren 3:0 ndaj Benfield që e kualifikoi ekipin e tij në çerekfinale të Coppa Argentina.

2222
Real Madrid dhe Milan ndeshen sot në Shanghai në kuadër të International Champions Cup. Këto janë formacionet e mundshme të skuadrave.
Real Madrid e Milan takohen në Shanghai, në miqësoren që do të fillojë në ora 14:00.
Këto janë formacionet e mundshme të skuadrave.
3333


Arturo Vidal nuk kaloi lehtë në stërvitjen e tij të parë si futbollist i Bayern Munichut.
Mesfushori i ardhur nga Juventus, e pësoi keq nga përforcimi tjetër i ri, Douglas Costa, i cili ia futi topin ndër këmbë, gjatë një loje mes disa futbollistëve.

Arturo Vidal ka zhvilluar seancën e tij të parë stërvitore pas transferimit në Bayern Munich. Por, mesfushori kilian nuk e pati aspak të lehtë.
1111